Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bielsko-Biała

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, który bazuje na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszystkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub ewentualnie jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest też wymagane przez prawo, kiedy pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Przebieg kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bielsko-Biała

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.