Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bełk

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, jaki polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego pojedynczych części. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego likwidacją. Należałoby złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy bądź też jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również postulowane przez prawo, kiedy pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Przebieg kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bełk

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również transport pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.