www.AutoholowanieKatowice.pl
 24h

AUTOHOLOWANIE KATOWICE


Pomoc drogowa - AUTO POMOC

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Fachowa pomoc drogowa na terenie Śląska – zapraszamy!

Pomoc drogowa i laweta Katowice

Świadczymy usługi pomocy drogowej już od dawna, stąd wybierając numer do nas w krytycznej sytuacji można mieć pewność, iż dzwoni się po fachowców na jakich można polegać – bez względu na to czy chodzi o uszkodzenie koła, awarię silnika czy jeszcze inną usterką. Jesteśmy gotowi do pomocy o każdej porze dnia czy nocy!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

- charakteryzuje nas szybki czas reakcji na zgłoszenia.
- posiadamy nowoczesną i cały czas aktualizowaną flotę pojazdów.
- oferowane przez nas ceny są niezwykle konkurencyjne.

Na miejscu pojawi się pracownik gotowy i chętny do pomocy, z indywidualnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy – po to, aby ta trudna sytuacja stała się możliwie jak najmniej stresująca. Wyróżnia nas również wysokiej klasy sprzęt, z jakiego korzystamy podczas udzielania pomocy drogowej.

Kto może skorzystać z pomocy drogowej?

W zasadzie każdy kierowca, którego na trasie zaskoczy awaria pojazdu. Co ważne, nasza oferta jest kierowana nie tylko do właścicieli pojazdów osobowych, ale też dostawczych. Warto dodać, że jeśli holowanie samochodu nie jest konieczne – nie wykonujemy tego, ale jeśli tylko to możliwe robimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić usterkę na miejscu i jak najszybciej pomóc osobie znajdującej się w drogowej opresji. Niemniej jednak – jeśli w istocie nie będzie lepszej alternatywy, oczywiście nasza pomoc drogowa zajmie się odholowaniem pojazdu we wskazane przez kierowcę miejsce.

Świadczymy również pomoc drogową dla samochodów powypadkowych. Zachęcamy do zadzwonienia właśnie po nas – pojawimy się, by pomóc Państwu w trudnej sytuacji na drodze.


- pomoc drogowa samochody osobowe
- pomoc drogowa samochody dostawcze
- pomoc drogowa samochody powypadkowe
- pomoc drogowa samochody uszkodzone


 

Autoholowanie - AUTO LAWETA

Potrzebne autoholowanie na terenie Śląska? Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Już od lat działamy na obszarze Katowic i okolic, zapewniając tanie holowanie wszystkim zaskoczonym na drodze nieprzyjemną usterką samochodu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do kierowców poruszających się samochodami osobowymi, jak i dostawczymi.

Tanie autoholowanie – to nasza specjalność!

Jako doświadczona firma holownicza z Katowic dbamy o realizację usług z największą starannością, tak aby maksymalnie obniżyć stres związany z koniecznością holowania samochodu. Po zgłoszeniu staramy się jak najszybciej trafić we wskazane miejsce i później również we wskazane przez Klienta miejsce dostarczyć niezdatny do jazdy samochód.

Nasze autoholowanie jest realizowane najlepiej, bowiem:

- posiadamy wysokiej klasy, specjalistyczny sprzęt
- zapewniamy konkurencyjne ceny
- pracują u nas tylko empatyczni i profesjonalni eksperci

Holowanie aut na terenie Śląska – do usług!

Nasz auto holowanie to kompleksowa pomoc dla wszystkich osób, którym pojazd odmówił posłuszeństwa na drodze – z powodu awarii, bądź jakichkolwiek przyczyn. Bez względu na to, co się stało – warto zadzwonić właśnie do nas. Dotrzemy na miejsce i sprawdzimy, czy nie można od razu uporać się z problemem – jeśli nieskutecznie odholujemy pojazd – szybko, tanio, bez problemu.

Można zadzwonić do nas po pomoc bez względu na porę dnia czy nocy, 24 godziny na dobę, w dzień roboczy i święta – w końcu nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy zaskoczy go awaria, uszkodzenie, kolizja.

My jednak będziemy gotowi do pomocy! Warto więc już teraz zapisać sobie do nas numer kontaktowy, by mieć w zasięgu ręki dane potrzebne do uzyskania profesjonalnego wsparcia w tak stresującej, drogowej sytuacji. Nie warto natomiast na oślep dzwonić do pierwszej, lepszej firmy holowniczej – skoro można skorzystać ze sprawdzonego rozwiązania, jakim jest autoholowanie na terenie Śląska wykonane przez nas.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szerokiej i spokojnej drogi – z wiedzą o tym, że zawsze można liczyć na naszą pomoc.


- autoholowanie samochodów osobowych
- autoholowanie samochodów dostawczych
- autoholowanie samochodów powypadkowych
- autoholowanie samochodów uszkodzonychTransport pojazdów

Droga i nieprzewidywalność są niczym synonimy. Nikt bowiem nie jest w stanie przewidzieć sytuacji drogowych, które postawią go przed koniecznością lawetowania. Czasem jest to stłuczka, czasem uszkodzenie koła, bądź inne zdarzenie – jednak bez względu na okoliczności, jeśli potrzebny jest transport pojazdów – warto mieć numer do nas pod ręką!

Usługi lawetą na terenie Śląska i całej Polski – zapraszamy!

Posiadamy bogate doświadczenie w holowaniu pojazdów wszelkiej maści, dlatego jesteśmy przekonani, iż nie zawiodą się Państwo na naszych usługach. Profesjonalna pomoc drogowa, jaką zapewniamy już wiele osób uratowała z opresji – wierzymy, że jeśli Państwo również będą potrzebować takiego wsparcia podczas nieprzewidzianych sytuacji na drodze, również będziemy mogli się wykazać.

To, co wyróżnia naszą ofertę od konkurencyjnych to:

szybki czas reakcji na zgłoszenie
atrakcyjne ceny
profesjonalna obsługa lawety

Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonego i w pełni sprawnego sprzętu, dzięki czemu nie tylko jesteśmy w stanie pojawić się we wskazanym miejscu w bardzo krótkim czasie, ale też już będąc tam realizujemy fachowo i profesjonalnie usługi lawetą. Mamy świadomość, że wszelka sytuacja drogowa wymagająca holowania może być bardzo stresująca – jesteśmy po to, by mimo wszystko sprawić, aby była pozbawiona dodatkowych problemów. Nie pozwolimy na siebie długo czekać, wiemy, iż każda sekunda się liczy!

Nasza auto pomoc zawsze staje na wysokości zadania!

Oprócz wyspecjalizowanego sprzętu i doświadczenia pragniemy także podkreślić wysokie kompetencje wszystkich pracowników naszej firmy. To wyszkolona załoga o ludzkim podejściu. Nasza pomoc nie kończy się na lawetowaniu samochodu we wskazane miejsce. Jeśli jest taka potrzeba udzielamy dodatkowego wsparcia.

Zachęcamy zatem do zapisania sobie numeru kontaktowego do naszego biura, by w razie potrzeby wiedzieć, gdzie zadzwonić po fachową i profesjonalną pomoc. Dajemy słowo, że nie zawiedziemy Państwa w tak stresującej sytuacji, ale uczynimy wszystko by była możliwie jak najbardziej znośna.


- holowanie aut powypadkowych
- holowanie aut uszkodzonych
- holowanie aut niesprawnych
- holowanie wszelkich  aut nie nadających się do samodzielnej jazdy
- holowanie aut po wszelkich awariach

- transport samochodów osobowych
- transport samochodów dostawczych
- transport samochodów powypadkowych
- transport samochodów uszkodzonych
- transport motocykli


 

Reklama: Transport kontenerów | Producent mebli Piaseczno | Transport HDS Wrocław | Złomowanie pojazdów Katowice | Wywóz gruzu Katowice | Wywóz śmieci Katowice | HDS Katowice | Pomoc drogowa i holowanie Bydgoszcz | Pompy ciepła Kraków | Skup samochodów za gotówkę Tychy | Geolog Katowice | Beton Kielce | Holowanie Wrocław | Autoholowanie Gdańsk | Autoholowanie Poznań | Laweta 24h Zabrze | Laweta 24h Bytom | Laweta 24h Tychy | Laweta 24h Sosnowiec | Laweta 24h Gliwice | Laweta 24h Warszawa | Laweta 24h Szczecin | Laweta 24h Opole | Laweta 24h Bydgoszcz | Laweta 24h Poznań | Laweta Warszawa