Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Żernica

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut i kasacja pojazdów

Nasza firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Oferujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup samochodów w każdym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub też potrzebujesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Żernica

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Przedstawiamy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na obszarze całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne i specjalistycznie dopasowane do przeróżnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i kompetentni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.