Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Żernica

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup samochodów powypadkowych i złomowanie aut

Nasza firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Oferujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup aut w dowolnym stanie technicznym oraz każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu czy też potrzebujesz pozbyć się swojego auta zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową radą.

Skup pojazdów powypadkowych Żernica

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Przedstawiamy ekspertów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na obszarze całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne i specjalistycznie przystosowane do przeróżnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz kompetentni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku czy awarii, jesteśmy gotowi do udostępnienia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.