Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Zarzecze

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup samochodów używanych i złomowanie pojazdu

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym oraz każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przekazanych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub chcesz pozbyć się swojego samochodu zatelefonuj do nas lub skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Skup aut powypadkowych Zarzecze

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki lub ewentualnie innych problemów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie wskazówek oraz wsparcia kierowcom.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Przedstawiamy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub też wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zapewni szybką oraz kompetentną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.