Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Załęże

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup aut powypadkowych i kasacja samochodów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w każdym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przekazanych do kasacji.

Jeśli masz problem z autem i potrzebujesz pomocy, chcesz pozbyć się pojazdu bądź też potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję satysfakcji.

Skup aut używanych Załęże

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są przeróżnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to typ pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie przystosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Prezentujemy ekspertów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub ewentualnie wypadku. Zarządzamy współczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, jaki zapewni szybką oraz profesjonalną pomoc. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.