Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Zabrze

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w każdym stanie technicznym oraz każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu bądź potrzebujesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas bądź też skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz kompetentną poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Zabrze

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki bądź też innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie wskazówek oraz wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Prezentujemy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na obszarze całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne oraz specjalistycznie przystosowane do różnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz kompetentni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.