Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Wyry

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w dowolnym stanie technicznym oraz każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz problem z samochodem i potrzebujesz pomocy, chcesz pozbyć się pojazdu lub też potrzebujesz wsparcia przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny i gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Wyry

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki czy też innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do warsztatu, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad oraz wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Przedstawiamy profesjonalistów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii czy też wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, jaki zagwarantuje szybką i profesjonalną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.