Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Wilcza

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu bądź chcesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas bądź też skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Wilcza

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są przeróżnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Prezentujemy profesjonalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy szybkie i skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne i specjalistycznie dostosowane do przeróżnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i kompetentni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.