Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Tychy

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym oraz każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz kłopot z samochodem i potrzebujesz pomocy, chcesz pozbyć się pojazdu czy też potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Proponujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Tychy

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są przeróżnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Prezentujemy specjalistów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie i skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na obszarze całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne i specjalistycznie dopasowane do przeróżnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i kompetentni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku czy awarii, jesteśmy gotowi do udostępnienia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.