Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Tarnowskie Góry

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Oferujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup samochodów w dowolnym stanie technicznym oraz każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu czy też potrzebujesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas bądź też skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz kompetentną radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Tarnowskie Góry

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem pomocy kierowcom w razie awarii, stłuczki lub innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do zakładu mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Przedstawiamy specjalistów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii bądź wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką oraz kompetentną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.