Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Suszec

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w każdym stanie technicznym i każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przekazanych do kasacji.

Jeśli masz problem z samochodem oraz potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu lub ewentualnie potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Proponujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny i gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Suszec

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są różnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dopasowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub inne służby.

Przedstawiamy profesjonalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zagwarantuje szybką i kompetentną pomoc. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.