Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Siemianowice Śląskie

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Oferujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup samochodów w dowolnym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub ewentualnie potrzebujesz pozbyć się swojego samochodu zatelefonuj do nas lub skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Siemianowice Śląskie

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki bądź innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Profesjonalne usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do zakładu mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie rad i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dostosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Przedstawiamy specjalistów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub ewentualnie wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zagwarantuje szybką oraz kompetentną pomoc. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.