Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Rudziczka

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przekazanych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, przewozu pojazdu lub potrzebujesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas lub ewentualnie skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Rudziczka

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są różnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie przystosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii bądź też wypadku. Zarządzamy współczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką oraz profesjonalną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.