Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Ruda Śląska

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Proponujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup samochodów w dowolnym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po karambolach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu czy też chcesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas czy też skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Ruda Śląska

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem pomocy kierowcom w razie awarii, stłuczki czy też innych problemów technicznych z ich pojazdami. Profesjonalne usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do zakładu mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad oraz wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Prezentujemy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii bądź wypadku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką oraz kompetentną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.