Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Psary

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w każdym stanie technicznym i każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub ewentualnie potrzebujesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas lub też skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Psary

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są rozmaitego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie przystosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Przedstawiamy profesjonalistów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są współczesne oraz specjalistycznie przystosowane do przeróżnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz doświadczeni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udostępnienia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.