Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Poręba

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym oraz każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, przewozu pojazdu lub też chcesz pozbyć się swojego samochodu zatelefonuj do nas lub ewentualnie skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz kompetentną poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Poręba

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są różnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub inne służby.

Przedstawiamy profesjonalistów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne oraz specjalistycznie dopasowane do przeróżnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz kompetentni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku czy awarii, jesteśmy gotowi do udostępnienia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.