Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Piekary Śląskie

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w dowolnym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz kłopot z autem i potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu bądź potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję satysfakcji.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Piekary Śląskie

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem pomocy kierowcom w razie awarii, stłuczki bądź też innych problemów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie rad oraz wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Przedstawiamy ekspertów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub wypadku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką oraz profesjonalną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.