Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Oświęcim

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Oferujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup aut w dowolnym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu bądź potrzebujesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas lub też skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i kompetentną poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Oświęcim

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki czy też innych problemów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad oraz wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub inne służby.

Przedstawiamy ekspertów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii czy też wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zapewni szybką i profesjonalną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.