Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Murcki

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Oferujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup samochodów w dowolnym stanie technicznym oraz każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeśli masz kłopot z autem i potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu bądź też potrzebujesz wsparcia przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Proponujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Murcki

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem pomocy kierowcom w razie awarii, stłuczki lub innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do warsztatu, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie rad i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to typ pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie przystosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Prezentujemy specjalistów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub ewentualnie wypadku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zagwarantuje szybką i profesjonalną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.