Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Mikołów

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup pojazdów używanych oraz kasacja aut

Stworzona przez nas firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Oferujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup aut w każdym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu bądź chcesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas lub skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i kompetentną poradą.

Skup pojazdów używanych Mikołów

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki czy też innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Profesjonalne usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do warsztatu, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie wskazówek i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Prezentujemy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub też wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką i profesjonalną pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.