Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Ligota-Panewniki

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup aut uszkodzonych oraz kasacja aut

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym i każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz problem z samochodem i potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu bądź też potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję zadowolenia.

Skup samochodów uszkodzonych Ligota-Panewniki

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są różnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii czy też wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zagwarantuje szybką i kompetentną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.