Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Łaziska Górne

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup pojazdów powypadkowych oraz kasacja pojazdu

Stworzona przez nas firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Proponujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup samochodów w każdym stanie technicznym i każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub też chcesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas bądź też skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową radą.

Skup aut używanych Łaziska Górne

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa polega na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są rozmaitego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii bądź też wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zapewni szybką oraz profesjonalną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.