Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Łaziska Górne

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut oraz kasacja pojazdów

Nasza firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Proponujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup aut w każdym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu lub też chcesz pozbyć się swojego samochodu zatelefonuj do nas lub skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz kompetentną radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Łaziska Górne

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Przedstawiamy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie i skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne oraz specjalistycznie dostosowane do przeróżnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz doświadczeni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udostępnienia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.