Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Kryry

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup pojazdów powypadkowych i kasacja samochodów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w każdym stanie technicznym oraz każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli musisz skorzystać z pomocy drogowej, przewozu pojazdu bądź potrzebujesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas bądź skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową radą.

Skup samochodów uszkodzonych Kryry

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa polega na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to typ pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dopasowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Przedstawiamy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii czy też wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką i profesjonalną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.