Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Kostuchna

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup samochodów używanych oraz złomowanie pojazdów

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz kłopot z samochodem oraz potrzebujesz pomocy, chcesz pozbyć się pojazdu lub potrzebujesz wsparcia przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję zadowolenia.

Skup aut używanych Kostuchna

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem pomocy kierowcom w razie awarii, stłuczki lub też innych problemów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dopasowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Prezentujemy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy szybkie i skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są współczesne oraz specjalistycznie dopasowane do przeróżnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz doświadczeni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku czy awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.