Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Kobiór

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Nasza firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Proponujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup samochodów w każdym stanie technicznym i każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli masz problem z samochodem oraz potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu czy też potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Proponujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny i gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Kobiór

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki bądź innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Profesjonalne usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie wskazówek i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Przedstawiamy ekspertów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub też wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką i kompetentną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.