Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Knurów

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przekazanych do kasacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, przewozu pojazdu bądź chcesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas lub ewentualnie skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Knurów

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dostosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Przedstawiamy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub też wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zagwarantuje szybką i profesjonalną pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.