Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Katowice

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w każdym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, przewozu pojazdu bądź chcesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Katowice

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są przeróżnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub inne służby.

Prezentujemy profesjonalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii czy też wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zagwarantuje szybką oraz kompetentną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.