Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Jedlina

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Nasza firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Proponujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup samochodów w każdym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz kłopot z autem oraz potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu lub potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Jedlina

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są przeróżnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dostosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii bądź też wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, który zagwarantuje szybką i kompetentną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.