Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Jaworzno

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup samochodów uszkodzonych i kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Proponujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup samochodów w dowolnym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po karambolach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, przewozu pojazdu lub ewentualnie chcesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas bądź skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową poradą.

Skup samochodów uszkodzonych Jaworzno

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są przeróżnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Prezentujemy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub też wypadku. Zarządzamy współczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, jaki zagwarantuje szybką oraz profesjonalną pomoc. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.