Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Jaworzno

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem aut w dowolnym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli musisz skorzystać z pomocy drogowej, przewozu pojazdu bądź chcesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas lub ewentualnie skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz kompetentną radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Jaworzno

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są rozmaitego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Prezentujemy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne i specjalistycznie dostosowane do przeróżnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz doświadczeni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.