Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Jankowice

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w dowolnym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, przewozu pojazdu czy też potrzebujesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas lub też skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i kompetentną poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Jankowice

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem pomocy kierowcom w razie awarii, stłuczki bądź innych problemów technicznych z ich pojazdami. Usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do zakładu mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub wypadku. Zarządzamy współczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, który zagwarantuje szybką oraz profesjonalną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.