Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Imielin

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem aut w każdym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub też chcesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas bądź skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Imielin

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są przeróżnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Prezentujemy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na obszarze całego Śląska. Nasze pojazdy są współczesne oraz specjalistycznie przystosowane do przeróżnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz kompetentni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udostępnienia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.