Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Gostyń

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup pojazdów używanych oraz złomowanie samochodów

Nasza firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Proponujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup aut w dowolnym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli musisz skorzystać z pomocy drogowej, przewozu pojazdu czy też chcesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas lub też skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową radą.

Skup aut używanych Gostyń

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem pomocy kierowcom w razie awarii, stłuczki lub też innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Profesjonalne usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do zakładu mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub ewentualnie wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zagwarantuje szybką oraz profesjonalną pomoc. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.