Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Gostyń

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Nasza firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Proponujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup samochodów w każdym stanie technicznym oraz każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu lub ewentualnie chcesz pozbyć się swojego auta zatelefonuj do nas czy też skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz fachową poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Gostyń

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję bądź inne służby.

Prezentujemy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne i specjalistycznie dostosowane do przeróżnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku czy awarii, jesteśmy gotowi do udostępnienia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.