Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Gierałtowice

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą i holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w dowolnym stanie technicznym i każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub też chcesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas lub ewentualnie skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Gierałtowice

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są przeróżnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to typ pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie przystosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Przedstawiamy ekspertów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zapewni szybką i kompetentną pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.