Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Gardawice

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut i kasacja pojazdów

Nasza firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Oferujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup aut w każdym stanie technicznym i każdej marki, jak również złomowanie aut po karambolach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeśli masz problem z autem oraz potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu lub potrzebujesz wsparcia przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny i gwarancję satysfakcji.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Gardawice

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to typ pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dostosowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub ewentualnie inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub też wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką i kompetentną pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.