Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Dąbrowa Górnicza

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w każdym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przekazanych do kasacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, przewozu pojazdu lub też chcesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas bądź też skontaktuj się z nami przez naszą witrynę internetową, w jakim miejscu znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz kompetentną radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Dąbrowa Górnicza

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są przeróżnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Przedstawiamy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie i skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są współczesne oraz specjalistycznie dopasowane do różnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w razie wypadku czy awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.