Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Czeladź

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut i kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Proponujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup aut w każdym stanie technicznym i każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej, transportu pojazdu bądź potrzebujesz pozbyć się swojego samochodu zadzwoń do nas czy też skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą oraz kompetentną radą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Czeladź

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa zajmuje się udzielaniem wsparcia kierowcom w razie awarii, stłuczki bądź innych kłopotów technicznych z ich pojazdami. Profesjonalne usługi tego typu obejmują między innymi holowanie pojazdu do mechanika, naprawę na miejscu usterki, a także udzielanie porad i wsparcia kierowcom.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Prezentujemy profesjonalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub też wypadku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowanym personelem, jaki zagwarantuje szybką i profesjonalną pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.