Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Czechowice-Dziedzice

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Nasza firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Oferujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup aut w dowolnym stanie technicznym i każdej marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeśli masz problem z samochodem oraz potrzebujesz pomocy, chcesz pozbyć się pojazdu lub ewentualnie potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Czechowice-Dziedzice

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. kolizja, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są przeróżnego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to rodzaj pomocy drogowej, polegający na holowaniu pojazdu na specjalnie dopasowanym holowniku. Holowanie pojazdów polega na przemieszczaniu pojazdu z jednego miejsca na inne za pomocą holownika. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję czy też inne służby.

Prezentujemy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy szybkie i skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są współczesne i specjalistycznie dostosowane do przeróżnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz kompetentni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.