Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Cielmice

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów oraz kasacja pojazdów

Stworzona przez nas oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w dowolnym stanie technicznym oraz jakiejkolwiek marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz kłopot z autem i potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu czy też potrzebujesz pomocy przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Proponujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny i gwarancję zadowolenia.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Cielmice

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa polega na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są przeróżnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Przedstawiamy specjalistów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub ewentualnie wypadku. Zarządzamy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, jaki zapewni szybką i kompetentną pomoc. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług, funkcjonujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.