Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Chrzanów

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – skup aut używanych i złomowanie aut

Nasza oferta skupia się na pomocy drogowej, lawetą oraz holowaniem pojazdów, a także skupem samochodów w dowolnym stanie technicznym i każdej marki, a także zajmujemy się złomowaniem pojazdów po karambolach czy pojazdów przekazanych do kasacji.

Jeżeli masz kłopot z samochodem oraz potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu lub ewentualnie potrzebujesz wsparcia przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Proponujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz gwarancję satysfakcji.

Skup pojazdów używanych Chrzanów

Pomoc drogowa i laweta Śląsk: Twoje rozwiązanie w nagłych przypadkach

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi proponowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, przewóz na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie i holowanie: pełna gotowość do pomocy 24/7

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, kiedy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Przedstawiamy ekspertów oferujących takie usługi na Śląsku – oferujemy szybkie i skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na terenie całego Śląska. Nasze pojazdy są współczesne i specjalistycznie dopasowane do różnych typów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.