Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Brzeziny Śląskie

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup aut i kasacja pojazdów

Nasza firma to wszechstronna pomoc dla kierowców na terenie województwa śląskiego. Oferujemy pomoc drogową, lawetę oraz holowanie, skup samochodów w dowolnym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy aut przeznaczonych do kasacji.

Jeśli musisz skorzystać z pomocy drogowej, transportu pojazdu lub też chcesz pozbyć się swojego auta zadzwoń do nas bądź skontaktuj się z nami przez naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz formularz kontaktowy, zawsze służymy pomocą i fachową poradą.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Brzeziny Śląskie

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu pomocy kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. wypadek, usterka czy brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są rozmaitego typu usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy również pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest przydatna zarówno w przypadku awarii, jak również w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub inne służby.

Przedstawiamy ekspertów proponujących takie usługi na Śląsku – proponujemy Państwu kompleksowe usługi holowania, naprawy na miejscu, wymiany koła, odpalanie pojazdu po rozładowaniu akumulatora, a także holowanie pojazdów z miejsca awarii lub wypadku. Dysponujemy współczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, który zapewni szybką oraz kompetentną pomoc. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu.