Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Bojszowy

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Pomoc dla kierowców na Śląsku – pomoc drogowa, laweta, skup samochodów i kasacja pojazdów

Stworzona przez nas firma to kompleksowa pomoc dla kierowców na terenie Śląska. Proponujemy pomoc drogową, lawetę i holowanie, skup samochodów w każdym stanie technicznym i jakiejkolwiek marki, jak również złomowanie aut po wypadkach czy samochodów przeznaczonych do kasacji.

Jeżeli masz problem z autem oraz potrzebujesz pomocy, potrzebujesz pozbyć się pojazdu lub też potrzebujesz wsparcia przy jego złomowaniu – skontaktuj się z nami. Proponujemy kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny i gwarancję satysfakcji.

Autoholowanie, pomoc drogowa, laweta, holowanie, autopomoc Bojszowy

Pomoc drogowa, autoholowanie, holowanie – Śląsk

Pomoc drogowa bazuje na udzielaniu wsparcia kierowcom pojazdów w sytuacjach awaryjnych, takich jak np. karambol, usterka lub brak paliwa. W ramach tej usługi oferowane są przeróżnego rodzaju usługi, takie jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu do warsztatu, transport na lawecie czy też pomoc przy zmianie koła.

Autoholowanie to przewożenie pojazdu na lawecie, holowanie pojazdów, kiedy tak właściwie nie jest już możliwe jego samodzielne poruszanie. Usługa ta jest korzystna zarówno w przypadku awarii, jak i w przypadku, gdy pojazd zostanie zabrany przez policję lub też inne służby.

Przedstawiamy specjalistów proponujących takie usługi na Śląsku – oferujemy szybkie oraz skuteczne usługi holowania oraz pomocy drogowej na obszarze całego Śląska. Nasze pojazdy są nowoczesne oraz specjalistycznie dostosowane do różnych rodzajów pojazdów, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni. Bez względu na to, czy musisz skorzystać z pomocy w razie wypadku lub awarii, jesteśmy gotowi do udzielenia Ci pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.